Ženy pro ženy

Jsme dvě ženy – Lenka a Nasťa – zakladatelky projektu, které chtějí předat všem ženám to, co jsme my samy dlouho hledaly – sebe sama. Obě jsme si prošly různými životními situacemi, šťastnými i méně šťastnými a z těch méně šťastných hledaly cestu jak se z ní dostat. Naše zkušenosti chceme předat i vám. Přidejte se k nám!

Knihy, kurzy, koučové či semináře – to vše nás stálo hodně peněz, času, úsilí. Něco nám fungovalo lépe, něco vůbec. Ne všechno nám zcela vyhovovalo. Ženy mají specifické potřeby. Nezajímá je jen kariéra či  peníze apod. A my jsme chtěly něco praktického, co by nás vedlo komplexně.

Nejvíce se nám osvědčil systém sepsání si osobních cílů a přání,  ze všech důležitých životních oblastí, které nás naplňují: Zdraví, zážitky, osobní růst, vztahy, peníze, kariéra. Vytvořily jsme proto jednoduchého tištěného průvodce, kterého již brzy budete mít k dispozici

Chtěli bychom naše zkušenosti převést i do digitální formy, aby nám byly k dispozici vždy a všude – nejen na internetu, ale i v mobilu.

Ženy podporovatelky

Projekt osobního rozvoje žen podporují mnohé známé osobnosti.

Mezi prvními je i Miss World 2006 Taťána Gregor Brzobohatá.

Taťána Gregor Brzobohatá na konferenci Equal Pay Day 2018

Ženy mentorky

Naše platforma chce poskytnout ženám vše, co budou potřebovat ke svému osobnímu rozvoji v digitální podobě, ale zároveň vnímáme důležitost osobního kontaktu a možnost dalšího rozvoje ve spolupráci s ověřenými mentorkami a koučkami.

V rámci naší sítě disponujeme mnoho ženami, ale i muži, kteří Vám budou na naší společné platformě k dispozici, zde vybíráme některé, se kterými se můžete potkat na konferenci Equal Pay Day.

Lenka Jiráčková

Jsem mentorka a lektorka. Baví mě předávat své životní zkušenosti, motivovat ženy a pozitivně ovlivňovat jejich životy.

E-mail: lenka.jirackova@ladiespeak.com
Tel: +420 737 181 281
Web: www.ladiespeak.com

 

Lenka Mrázová

Jsem mentorka, lektorka, koučka, někdy také blogerka, networkerka. Zkrátka jsem odvážná, optimistická, akční žena plná energie, co ráda se učí, má spoustu nápadů, nalézá nová řešení a cesty, inspiruji a propojuji dobré lidi s dobrými myšlenkami, pěstuji dlouhodobé vztahy a mám ráda náročné mentální výzvy.
Bourám bariéry a bloky v myslích lidí, aktivizuji jejich zdroje, chuť, energii a odvahu pustit se do řešení náročných pracovních i osobních situací.

LMentio | Lenka Mrázová

 

Lenka Palatová

Jsem firemní poradkyně, mentorka, mentální a emocionální kouč a autorka knihy, která je nástrojem groundingu a nácviku životního smyslu dle R. Steinera. Nabízím práce pro firmy, týmy i jednotlivce, vedení projektů a management změn.

Holistický přístup, celostní koncepce práce:

  • pro jednotlivce = Zabydlení se ve zdraví
  • pro firmy = Férová firmy

Pro změnu | Lenka Palatová
Web: http://pro-zmenu.cz
E-mail: lenka@palatova.cz

 

Kristýna Stoklásková

Jsem expert na svět asistentek. Zabývám se náborem asistentek a dam v administrativě a mám svoji databázi skvělých žen, čekajících na práci snů. Zároveň Vám pomůžu se sepsáním životopisu, přípravou na pohovor a vše co se kariéry týče. Od roku 2014 jsem certifikovaný kouč (ICF).

Šéfův svět | Kristýna Stoklásková
E-mail: kristyna@sefuvsvet.cz
Telefon: +420 603 172 577
Web: www.sefuvsvet.cz a www.asistentkaroku.cz

 

Mgr. Dana Vítův

Jsem selfness leader a zakladatelka Selfness Institutu a Klubu přátel SI. Také lektor a mentor osobního rozvoje, terapeut EFT & energetické psychologie a autorka knih i online programů o sebejistotě. Učím lidi, jak pracovat se strachem a jak získávat větší sebejistotu i sebevědomí, sebeúctu, sebelásku ve všech životních oblastech.

Selfness Institut a Klub přátel SI | Mgr. Dana Vítův
E-mail: danavituv@gmail.com
Telefon: +420 702 961 227
Web: www.selfnessinstitut.cz

Youtube: Dana Vítův
Facebook: Dana Vítův, Selfness Institut
Instagram: Dana Vítův

 

Ženy pro firmy

Stejně jako věříme, že šťastná žena bude lepší matkou, manželkou, jsme přesvědčeny o tom, že stejně tak bude lepší kolegyní, zaměstnankyní, manažerkou, podnikatelkou. Nabízíme proto naši metodu i firmám pro své zaměstnankyně, manažerky. V rámci 1-2 denního workshopu seznámíme ženy v organizaci s metodikou osobního rozvoje, předáme jim materiály a doporučení, a povedeme je v prvních krocích jejich individuálního plánu.

Pro nabídku firemních balíčků nás kontaktujte: lenka.jirackova@ladiespeak.com

Ženské organizace

Jsme rády, že náš projekt podporuje i organizace Business and Professional Women ČR, z.s.,  která sdružuje aktivní ženy s cílem podporovat a rozvíjet jejich osobnost, plnou realizaci při naplňování profesní, osobnostní a sociální role. Organizace je součástí mezinárodní sítě BPW International, jež působí v 95 zemích světa. Spolek podporuje rozvoj přátelství, vzájemnou podporu a spolupráci mezi ženami celého světa. Organizaci založila v roce 2010 Lenka Šťastná s vizí, že když se ženy propojí, dokážou neuvěřitelné věci.

Projekt podpořila ve svém programu sociálních startupů i Laboratoř Nadace Vodafone, které je v letech 2017 – 2020 spolufinancovaná z Operačního programu Zaměstnanost. Nadace Vodafone dlouhodobě podporuje podnikání žen a jejich projekty.