Ženy v akci

Milé Ladies,
po úspěšném startovacím ročníku konference Umění být ženou, který proběhl loni v říjnu, se tato mimořádná událost zaměřená na setkávání žen bez rozdílu věku na podzim znovu vrátí do Prahy a to 9.11.2019 do hotelu Hilton. Adéla Vincenzová, ambasadorka projektu, Vás bude provázet po celou dobu konání konference. Samozřejmostí bude její večerní talkshow kde vystoupí Marta Jandová a Libor Bouček. Společně s Adélou vystoupí celá řada inspirativních osobností jako např. motivační lektor, pedagog, spisovatel a mentor sportovních hvězd Marian Jelínek, lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů Jana Mašková Zimolová, speciální pedagožka a odbornice na otázky vývoje a výchovy dětí Zuzana Pavelová či ženská koučka Lenka Urban, která představí téma 5 jazyků lásky. Teší se na Vás i Mark Dzirasa, HelenaMáslová, Lilia Kloushodilová,Vanda Wolfová, Jiří Charvat či česká Masterchef Kristína Nemčková.

Program naleznete ZDE:

Při koupi vstupenek ZDE získejte naši speciální Ladies slevu 250Kč na jakýkoli typ vstupenky. Při nákupu vstupenky stačí aplikovat kód Ladiespeak a celková cena se vám sníží o naši slevu.

 

S projektem Ladiespeak se aktivně účastníme akcí pořádaných ženami a pro ženy.

Významnou akcí, na které představíme náš projekt je pracovně zážitková konference Equal Pay Day, která se koná 29.-30.3.2019. Letos se uskuteční již 10.ročník. Konferenci a zejména sobotního speed mentoringu se pravidelně účastní kolem 2000 žen a na 90 zajímavých osobností a mentorek.